• Základná škola s materskou školou Oravské Veselé 377, 02962

zastúpená Mgr. Zuzanou Krúpovou, riaditeľkou školy

vypisuje výberové konanie na

voľné pracovné miesto - učiteľ/učiteľka 1. stupňa

Informácie o pracovnom mieste:

Miesto výkonu práce: Základná škola s materskou školou Oravské Veselé 377, 02962

Predpokladaný termín nástupu: 01.02. 2024

Počet pracovných miest: 1

Rozsah úväzku: 100 %

Požiadavky na uchádzača:

Kvalifikačné predpoklady – predpoklady na výkon pracovnej činnosti pedagogického zamestnanca podľa zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení zákonov a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z., o  kvalifikačných predpokladov pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Platové podmienky:

Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon č. 553/2003 Z.z. a Nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z.z. ktorými sa ustanovujú Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 01. 09. 2023.

Zoznam požadovaných dokladov:

• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
        • fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
        • profesijný životopis
        • súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu potrebnom na účely výberového konania
        • čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony, zdravotnej spôsobilosti a bezúhonnosti

Ďalšie požiadavky:

• ovládanie štátneho jazyka
        • znalosť práce s PC

Výber uchádzačov prebehne ústnym  pohovorom pred výberovou komisiou vo vopred dohodnutom termíne na základe písomného alebo telefonického pozvania. Na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť najneskôr do 22.01.2024 do 12:00 hod.

na adresu školy alebo na e-mailovú adresu:

Adresa školy: ZŠ s MŠ Oravské Veselé 377, 02962

Email: zsmsoravskevesele@gmail.com