• Aj v tomto školskom roku je naša škola zapojená do programu Zelenej školy.
        • Minulý školský rok sme sa venovali témam odpadu. Tento školský rok to bude veľká téma: Školská záhrada a pestovanie plodín. Zelená škola je pre ľudí a školy, ktorí dokážu vnímať, chcú rozumieť a vedia konať. My takou školou chceme byť ;)
        • V tomto školskom roku sa naša škola zapojila do programu Viac ako peniaze
        • Vzdelávací program využíva zážitkové vzdelávanie a aktivizačné prvky vzdelávania. Cieľom je zvýšiť finančnú gramotnosť žiakov.
        • V tomto školskom roku sa naša škola zapojila do projektu Zmudri do škôl.
        • Spestrenie bežného vyučovania zaujímavými aktivizačnými metódami pod vedením p.uč. Mgr. Márii Majzelovej. Cieľom projektu je namiesto bifľovania zbytočných poučiek dať žiakom priestor na vyjadrenie vlastného názoru.
        • Nový priestor na chodbe školy ;)
          Kresba: Terezka Adamčíková ©
        • Nové logo a motto našej školy
        • "Dobrá škola robí človeka lepším."

Motív Slnka symbolizuje kreativitu, dobrú energiu a radosť.
          Symbol rúk predstavuje silu spolupráce a schopnosti vedieť si vzájomne pomôcť. ;)
        • DEŇ OTCOV
        • 19.jún 2022
        • Olympijský deň 3.6.2022
        • Medzinárodný Deň detí sme oslávili v duchu olympijských hier: „Spoločne za lepší svet“.
          Olympijský duch nás vedie v našom úsilí ísť rýchlejšie, smerovať vyššie, stať sa silnejší.
        • Najrýchlejší žiak v skladaní Rubikovej kocky
        • NAJRÝCHLEJŠÍ ŽIAK: Oliver Štrauz poskladá Rubikovu kocku za 17 sekúnd.
          MAJSTER ŠKOLY V SKLADANÍ RÔZNYCH TYPOV KOCIEK: Timotej Kopta – 12 typov

• DEŇ ZEME:
        • CHRÁŇME SI JU!

• Vitajte na stránkach našej školy
        • Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
    • Partneri

• Zvonenia